Jesteś tutaj:

WITAJ WIOSNO!!!

W roku szkolnym 2023/2024 przystąpiliśmy do akcji "Dzieci Uczą Rodziców". Bardzo prosimy rodziców o polubienie akcji na Facebook. Oto link do strony: https://www.facebook.com/DzieciUczaRodzicow

Życzenia świąteczne

OGŁOSZENIE!!!

Zgodnie z zarządzeniem nr 10/2023 Dyrektor Gminnego Przedszkola w Nowych Żukowicach ustala się następujące godziny dostępności nauczycieli pracujących w przedszkolu:

Dyrektor przedszkola/pedagog specjalny Ewa Murzyn –

- w każdy piątek miesiąca od 12.00 do 13.00

Pani Agnieszka Starzyk – w każdy pierwszy i trzeci wtorek   miesiąca
                                                      od godz. 7.00 do 8.00,

- w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca

od godz. 12.00 do 13.00

Pani Józefa                        -w każdy poniedziałek miesiąca

od godz. 13.30 do 14.30

Pani Małgorzata Styrkowiec – terapeuta pedagogiczny

– w każdą drugą i czwartą środę miesiąca

od 11.30 do 12.30

– w każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca

od 6.30 do 7.30

Pani Klaudia Chmal – w każdą pierwszą i trzecią  środę miesiąca

- od 7.00 do 8.00

Pani Elżbieta Kuta  – w każdy drugi i czwarty poniedziałek miesiąca

- od 8.45 do 9.45

Pani Beata Filarska – w każdy drugi i czwarty wtorek miesiąca

- od 12.25 do 13.25

Ogłoszenie dla osób z Ukrainy!!!

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że wnioski o przyjęcie dziecka z Ukrainy do przedszkola znajdują się w zakładce "Pliki do pobrania"

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW!!!

Karty do czytników

Organ Prowadzący zobowiązał przedszkole do wprowadzenia czytników rejestrujących pobyt dziecka w przedszkolu. W związku   z powyższym Rodzice dzieci mają w obowiązku zakupić ,,Kartę pobytu dziecka” Koszt 1 karty wynosi 15 zł.

Karta będzie służyła dziecku przez wszystkie lata pobytu w przedszkolu ( karty będą imienne).

W przypadku kiedy dziecko jest odbierane przez kilka osób, kartę należy przekazać osobie aktualnie odbierającej lub zakupić dodatkową.

Rejestracja pobytu dziecka w przedszkolu będzie obowiązkowa z dniem 01.09.2021 r.

Czytnik znajduje się przy „wejściu” do przedszkola, po lewej stronie. Rodzic przyprowadzając dziecko odbija kartę  i odbierając wykonuje tą czynność ponownie. W przypadku nie odbicia opłata za przedszkole automatycznie nalicza się za cały dzień.

INFORMACJA O POSIŁKACH

W miesiącu grudniu (do dnia 11.XII jest możliwość zmiany deklaracji dotyczącej posiłków).

Jeśli rodzic zadeklaruje, że dziecko spożywa 3 posiłki to opłata jest pobierana za 3- w przypadku kiedy dziecko jest odebrane wcześniej i np. nie zjada podwieczorku to również opłata jest naliczona.

We wrześniu otrzymacie Państwo kody do platformy e-dziecko. Po zarejestrowaniu się, będzie  możliwość podglądu   historii pobytu dziecka w p-lu.

Do dnia 14 każdego miesiąca należy wpłacić pieniądze na subkonto indywidualne dla  każdego dziecka ( nr konta będzie wyświetla się po zalogowaniu na platformie).Płatność za wrzesień będzie uiszczana w październiku. W miesiącu grudniu oraz czerwcu będzie płatność dwa razy w związku z końcem roku kalendarzowego i szkolnego. Prosimy o terminowe wpłaty, przelew z własnego konta 3 dni wcześniej, z platformy pobiera 1 zł. za przelew.

Od września, nie będzie można wpłacać pieniędzy u intendenta w przedszkolu.

W przypadku braku wpłaty we wskazanym terminie i wyczerpaniu procedur  (procedury w załączniku) pracownik wydziału merytorycznego wysyła pocztą lub doręcza wezwanie do zapłaty wraz z kosztami upomnienia, ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

Ustala się maksymalnie 3 miesięczny okres opóźnienia najstarszej płatności lub kwotę 500 zł.( nie zapłaconej w terminie) od  której  uruchamia się procedurę windykacji należności.

Aby się zalogować się na  stronę e-dziecko, należy za pomocą przeglądarki wyszukać stronę edziecko.edu.pl lub poprzez stronę internetową  przedszkola klikając w odpowiednią ikonkę.

Login dla każdego z Państwa to  NUMER KARTY dziecka natomiast HASŁO to imię dziecka (wydruk na karcie).

Po zalogowaniu się mają Państwo podgląd do frekwencji dziecka w danym miesiącu. Widoczne będą również koszty, które poniesiecie Państwo w danym miesiącu.

Dane do płatności:

Gminne Przedszkole  w Nowych Żukowicach

Imię i Nazwisko dziecka

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny  14 678 61 65

W zakładce "Pliki do pobrania" znajduje się zarządzenie Wójta Gminy w sprawie wprowadzenia instrukcji windykacji należności z tytułu opłat za pobyt i wyżywienie w gminnych jednostkach oświatowych.

WAŻNA INFORMACJA !!!

Zajęcia dla dzieci będą przesyłane codziennie na stronę internetową przedszkola gpnzukowiceszkolnastrona.pl w zakładce "Praca zdalna oddział I; Praca zdalna oddział II". Zajęcia z religii i języka angielskiego będą przesyłane na google dysk.

Link do kart pracy maluszki https://drive.google.com/drive/folders/1dgNVloeThlqXeSvwDH2R4vz3UkorbIV8?usp=sharing

Link do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych https://drive.google.com/drive/folders/1YHdWfsU4fDP4y5um6J9X0T3WTW_E0OSj?usp=sharing

Link do ćwiczeń z logopedii https://drive.google.com/drive/folders/1r2Z-luQb8tiPIO-QIwcwF52yTUJ983ui?usp=sharing

Zdjęcia prac dzieci i ewentualne zapytania można przesyłać na email przedszkolezukowice@gmail.com lub bezpośrednio do wychowawcy na Messenger, WhatsApp, telefon lub Facebook